NA SPRZEDAŻ

NA SPRZEDAŻ

Aktualizacja 24.08.2020 – brak świnek na sprzedaż.

Informacje dotyczące sprzedaży świnek:
1. Hodowla zarejestrowana jest w Cavies Club of Poland – Polskim Klubie Rasowych Świnek Morskich pod nr CCP/212/2016. Hodowla ma charakter amatorski, a całość środków ze sprzedaży świnek przeznaczona jest wyłącznie na pokrycie części kosztów utrzymania hodowli.
2. Wszystkie świnki opuszczające hodowlę otrzymują rodowód.
3. Informacje o świnkach na sprzedaż znajdują się wyłącznie w niniejszej zakładce Na sprzedaż. Proszę nie pisać o inne świnki, których zdjęcia publikowane są na stronie.
4. Informacje dot. ceny oraz statusu świnki (wstępnie zarezerwowana, zarezerwowana lub wolna) znajdują się w opisie danej świnki i są na bieżąco aktualizowane. Statusy te oznaczają:
a) wolna – świnka może zostać zarezerwowana;
b) wstępnie zarezerwowana – świnka została zarezerwowana na okres 24h i oczekuję na wpłatę zadatku w tym czasie. W przypadku braku wpłaty zadatku w tym terminie, świnka ponownie uzyskuje status „wolna”.
c) zarezerwowana – świnka została zarezerwowana i wpłacony został zadatek w wysokości połowy ceny świnki.
5. Rezerwuję świnki po wpłacie zadatku w wysokości połowy ceny sprzedaży danej świnki. Zgodnie z art. 394 § 1 Kodeksu cywilnego, wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi w razie rezygnacji z zakupu świnki, natomiast w przypadku zawarcia umowy sprzedaży świnki – wpłacona kwota zadatku ulega zaliczeniu na poczet ceny sprzedaży.
6. Świnki wydawane są w momencie, gdy skończą co najmniej 6 tygodni (minimum 4 tygodnie życia z mamą oraz 2 tygodnie na socjalizację ze stadem) oraz ich waga przekroczy 350 gram. Świnki wydawane są wyłącznie po zapłacie całości ceny sprzedaży.
7. Świnki sprzedawane są wyłącznie po podpisaniu stosownej umowy sprzedaży:
a) osobom pełnoletnim;
b) do hodowli zarejestrowanych w CCP lub innym klubie należącym do EE (Entente Européenne d’Aviculture et de Cuniculture)
c) osobom prywatnym – NIE DO DALSZEJ HODOWLI.
8. Preferuję odbiór osobisty świnki, natomiast możliwa jest również pomoc w organizacji transportu do innych miast w Polsce oraz za granicę.
9. Zastrzegam sobie prawo odmowy sprzedaży świnek, bez podania przyczyny.
10. Szczegółowe prawa i obowiązki hodowli oraz przyszłego właściciela znajdują się w umowie sprzedaży świnki morskiej, której wzór można pobrać poniżej.

SAMICE

SAMCE

Imię: GIZMO Van Bob (miot G1)

rasa: CH Teddy

płeć: samiec

data ur.: 08.05.2020

umaszczenie: lila złoty argente/biały

oczy: różowe (p.e.)

Cena: 400 zł

WOLNY

DSC_0568